×
×
Filters
Cena
Width
Cup diameter
Diameter
Height
Color
Line
Material
Shape
Sport
8.39 EUR
5.73 EUR
4.62 EUR
7.50 EUR
5.51 EUR
5.73 EUR
New
5.29 EUR
New
8.39 EUR
New
5.29 EUR
New
8.39 EUR
New
5.51 EUR
New
8.61 EUR
New
5.51 EUR

Nasze puchary i trofea cechuje niepowtarzalny design i różnorodna kolorystyka.

W naszej ofercie znajdują się wyjątkowej klasy puchary, powstałe na bazie najlepszych jakościowo komponentów. Jesteśmy dumni nie tylko z precyzji wykonania, trwałości, czy odporności, ale także z wyglądu naszych produktów. Wszystkie przedmioty powstały w oparciu o autorskie projekty. 

Proponujemy trofea o charakterze uniwersalnym, które można dopasować do każdej dyscypliny sportu lub hobby, jak też przedmioty wyraźnie wskazujące na konkretną dyscyplinę. Dodatkowo ze względu na dużą popularność piłki nożnej w naszym kraju stworzyliśmy specjalną kategorię pucharów sportowych - piłkarskie. Ponadto nasz asortyment dzieli się na cztery główne kategorie cenowe: linia ekonomiczna, komfortowa, ekskluzywna i luksusowa. Dzięki czemu każdy może wybrać dopasowany do wymagań produkt.

Nowością w naszej ofercie jest Linia Glass. Są to nagrody szklane wykonane z najwyższej jakości szkła artystycznego i kryształu. Do każdego z trofeów wykonujemy ekskluzywną grawerkę i logo, powstające w wyniku użycia techniki laserowej lub termo-transferu. Zachęcamy również do skorzystania z promocyjnej oferty na zestawy: Super Pack i Super Seria, gotowe komplety dla nagrodzonych.

Register and earn 3% discount!
Subscribe to our newsletter